Genel Kurulumuz Gerçekleşti

Kooperatifimiz Olağan Genel Kurulu 512 üyemizin katılımı ve temsili ile gerçekleşti.Sabahın erken saatlerinde Kooperatifimize gelen üyelerimiz Konferans Salonumuzda gerçekleşen Genel Kurulumuza iştirak ettiler.

Genel kurulumuzda açılış konuşmasını Kooperatif Başkanımız Fahrettin Can gerçekleştirdi.Kooperatifimiz tarihinin en büyük yatırımı olan Silivri’deki arsa alımı hakkında ayrıntılı bilgi veren Can, geleceğe dair yapılabilecek olan olası yatırımlar hakkında düşüncelerini aktardı.

Kooperatif Başkanımız Fahrettin Can, kendi bünyemizde kuruluş hazırlıklarına başlanan Çağrı Merkezi hakkında üyeleri bilgilendirdi.”Kendi imkanlarımızla kendi bünyemizde Çağrı Merkezimizi kuracağız.Bunun içinde üyelerimize maddi bir yük getirmeden en güzel ve en kaliteli şekli ile bu hizmeti vereceğiz” dedi.

Can konuşmasında gerçekleştirilmek istenen Lüks Taksi Taşımacılığı hakkında üyelere bilgi aktardı ve Kooperatifimizin bu konudaki hazırlıkları hakkında bilgi verdi.Lüks Taksi Taşımacılığının uygulanması çalışmasında ortaya çıkan yanlışları, yapılan itirazları üyeleri ile paylaşan Can; “Kooperatifimiz hizmet ve kalite çıtasını hepimizin gayretli çalışmaları ile sürdürecektir” dedi.

Gelir Gider bilançosunu Başkan Yardımcısı Aıhan Çobanoğlu üyelere okuyarak bilgilendirdi.Denetleme Kurulu raporunu ise Denetleme Kurulu üyesi Erkan Akbaş okudu.

Genel Kurulu, Divan Başkanlığını Hüseyin Bedir, Divan üyeliklerini ise Zekeriye Çelik, Gürkan Balkan, Yılmaz Çakır ve Alperen Zekeriya Çulha gerçekleştirdi.Yönetim Kurulu, Genel Kurula katılan tüm üyelerin oy birliği ile ibra edildi.

Huzur içinde gerçekleşen kongrede bir araya gelen üyeler sohbet ederek hasret giderdi.Kongrenin ardından katılımcı üyeler Yönetim Kurulu ile fotoğraf çektirdi.