Taksicilerden Dev Kamuoyu Çalışması

Bağcılar Belediyesi ile Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifimizin düzenleyeceği organizasyonla Türkiyenin Enleri seçilecek. Taksici oyları sanat, siyaset, spor, televizyon, iş, edebiyat ve radyo dünyasının başarılı isimlerini belirleyecek.

Kamuoyu araştırmasının tanıtım toplantısı Atatürk Havalimanında bulunan Kooperatifimiz kompleksinde gerçekleşti.Taksici esnafının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda konuşan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı,”Taksici kardeşlerimizin gece gündüz çok zor şartlarda büyük fedakarlıkla hizmet verdiklerini biliyoruz. Zaman geliyor canlarına bile kastediliyor. Taksici kardeşlerimiz görevleri gereği toplumun her katmanından insanla yüz yüze görüşüyor, dertlerini dinliyor. Bu yüzden bence halkla ilişkiler işini en iyi onlar yapıyor. Türkiye’nin ‘en’lerini onların oylarıyla seçerken çok isabetli sonuçlar çıkaracağımıza inanıyorum” dedi.

Kooperatif Başkanımız Fahrettin Can’da “Havalimanımız Türkiye’nin vitrini. Bizler bölgenin en çok esnafa sahip taksici kooperatifiyiz. ?nsanlar bazen evde eşiyle, çocuğuyla paylaşamadığı sıkıntılarını bize açıyor. Bu yüzden insaf sarrafı sayılırız. Gerçekten Türkiye’nin “En”lerini en iyi bizim seçeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Konuşmaların ardından bir takside direksiyona geçen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, aracı sürerek oyların kullanılacağı alana geldi. Başkan Çağrıcı ve Başkan Can, hayırlı sonuçlar çıkması dileğiyle ilk oyları kullandı.

Yaklaşık 36 bin taksici 39 ilçede taksi duraklarında kurulacak sandıklarda oy kullanarak, 46 farklı kategoride Türkiye’nin “En”lerini seçecek. Seçimlerle belirlenecek olan; sanat, siyaset, spor, televizyon, iş, edebiyat ve radyo dünyasının başarılı isimleri, 7 Nisan 2015 Salı günü Grand Cevahir Otel’de düzenlenecek programda ödüllerine kavuşacak.

Haber: Süleyman şen-Airkule.com Resim: Süleyman şen-Airkule.com ve apron24 Video: Havalimani Taksi BIMER