Devlet Bahçeli’den Kooperatifimize Ziyaret

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İstanbul’daki seçim çalışmaları programı kapsamında Kooperatifimizi ziyaret etti.

Devlet Bahçeli’nin beraberinde TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener, MHP İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, MHP İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, MHP İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan, MHP’nin önemli simalarından Erdem Karakoç, MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar ve bir çok ilçeden partililede hazır bulundu.

Bahçeli Yönetim Kurulumuz, üyelerimiz ve şoförlerimiz tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı.Açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli şunları söyledi:

“şoför arkadaşlarımız, toplumumuz her kesiminden İstanbul’a ekmeğini kazanmak için gelen değişik illerimizden mensup burada yaşamayı tercih etmiş. Dolayısıyla değişik siyasi görüşlere yakın ya da sempati duyan meslek grubu olarak dikkatimizi çekmektedir. O bakımdan bazı dönemlerde olmaktadır ki bu mahalli idareler seçimi beş yılda bir yapılan önemli bir seçimdir. Fakat ülkenin karşı karşıya kaldığı iç ve dış sorunlar öyle bir yoğunlaşır derinleşir ki bu seçimler sadece belediye başkanı, belediye meclis üyesini seçmenin ötesinde çok daha farklı bir anlam yüklenmiş olur. İşte 30 Mart’taki seçimler böyle anlam yüklü bir seçimdir. Çünkü mahalli idareler seçimlerinin hemen arkasından 5 ayı geçen bir süre sonrasında 28 Ağustos 2014 tarihinde Cumhurbaşkanlığı seçimi olacaktır. öte yandan 12 Haziran’da, eğer bir erken seçim söz konusu olmadığı takdirde 12 Haziran 2015 tarihinde 25 nci dönem milletvekilliği seçimleri olacaktır. Bu seçimlerin arka arkaya yapılmış olması siyasi hayatımızda yeni bir çizginin oluşmasında vesile olacak demektir. Mahalli idareler seçimleri, cumhurbaşkanlığı seçimleri ve milletvekili seçimleri 2015 sonrasındaki siyasi yapının izlerini taşıyan o izleri hepimizi gösteren ve tercihlerimizi bu yönüyle bir kez daha gözden geçirmemize vesile olabilecek bir seçim zinciridir ki bu da milletimizin geleceği açısından çok önemlidir. Bu seçimlere bütün vatandaşlarımızın mutlaka sandığa gitmek suretiyle katkı sağlamasından, tercihini net olarak ortaya koymasında ve bugün 11 yılı bulan siyasi iktidarın millet iradesiyle gelerek ortaya koymuş olduğu uygulamaların ne kadar doğru, ne kadar yanlış, ne kadar desteği var onları bir kez daha millet iradesiyle görme şansını bulabileceğimiz bir seçimdir.Sizlerin desteğine ihtiyacımız var. şoför arkadaşlarımızın mazotuyla, benziyle gres yağıyla yanında olduğumu bilmelerini istiyoruz”dedi.

Kooperatif Başkanımız Fahrettin Can makam odasında ağırladığı Devlet Bahçeli’ye:”Sizi misafir etmek bugüne nasipmiş.Bizleri ziyaret ederek onurlandırdınız.Farklı siyasi düşüncelerde üyelerimiz ve şoförlerimiz olmasına rağmen bir çoğu bugün aramızda.Buda Kooperatifimizin her siyasi düşünceye eşit mesafede durduğunu ve her görüşe saygı duyduğunun bir göstergesidir”dedi.