Taksicilerden Teröre Lanet

indirBölücü Terör Örgüt PKK tarafından Hakkari’nin Çukurca İlçesinde düzenlenen silahlı saldırılar sonucu 24 şehit verilmesi her yerde olduğu gibi Kooperatifimizde de protesto edildi.

Yurdun bir çok yerinde olduğu gibi Atatürk Havalimanında da protestolar gerçekleşiyor.550’den fazla araç ile Havalimanında hizmet veren Kooperatifimiz tüm araçlarına siyah kurdela takarak yas ilan etti.Üyelerimiz Araçlarının arka camlarına ise üzerinde “TEK DEVLET-TEK MİLLET” yazılı ay yıldızlı bayrağımızı koyarak tepkilerini gösterdiler.

Taksi şoförleri “Tüm İstanbulda sabahtan akşama kadar nasıl direksiyon sallıyor isek, silahlanıp cepheye gitmesinide biliriz.Bu vatan sahipsiz değil.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kooperatif Başkanımız Fahrettin Can:””Hakkari’deki terör saldırılarında Şehit düşen askerlerimize Allahtan rahmet yaralı Asekerlerimizede acil şifalar diliyoruz. Tüm Türkiyenin başısağolsun. Böyle bir günde tüm ülemizin birlik ve beraberlik içinde olması gerekir. terör olaylarını protesto etmek için araçlarımıza siyah kurdele bağladı, Kooperatif binamıza ve 560 taksiye Türk bayrağı asarak bayrakların altına “TEK DEVLET TEK MİLLET” yazarak günün önemini vurgulamak istedik. dedi.