Hayırlı Olsun

a11Üyelerimize vermiş olduğumuz sözleri tutmaya devam ediyoruz.12.059 m2 olan arsamızın alındığını sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kooperatifimizin kuruluşundan bu günde dek en büyük yatırımımız gerçekleşti.istanbul ili Silivri ilçesi sınırlarında 12.059 m2 ölçümünde arazi ile Üyelerimizin hedeflerini geleceğe taşıyoruz.

önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan bilgilendirme toplantısında, mevcut gündem ve ileriki süreçteki hedeflerimiz anlatılacak.Arsamızın yerini hep birlikte göreceğimiz etkinliğe üyelerimiz farklı iletişim yolları ile (Mektup,SMS) davet edilecek ve hep birlikte hem fikir alışverişi hemde hasbihal etme fırsatı doğacaktır.

Kooperatif Başkanımız Fahrettin Can yaptığı açıklamada:”Kooperatifimizin kuruluşundan bu güne dek en büyük yatırımı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.Böylesi bir yatırımın bize nasib olması bizleri ayrıca mutlu ediyor.Üyelerimize vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmek, bizi ilerisi için daha da heyecanlı kılıyor.inşallah bundan sonra yeniliklerimiz, yatırımlarımız ve hizmetlerimiz devam edecek” dedi.