Geleneksel İftarımız Gerçekleşti

a33Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi tarafından her yıl düzenlenen “Geleneksel İftar” programı her yıl olduğu gibi yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Çargah Restaurant Nihavend ve Saba solanlarında gerçekleşen İftar programına Havalimanı Mülki İdare Amiri, Vali Yardımcısı Sayın Celalettin Yüksel, DHMİ Başmüdürü Sıtkı Zeybel,Emniyet Müdürü Ramazan Tiryaki ve Emniyet Müdürlüğü Büro Amirleri, DHMİ İşletme,Tahsilat,İnşaat,Muhasebe Müdürlüklerinin yanı sıra bir çok Müdürlük, WOW Otel İşletmeleri, Sivil Havacılık Kurumu tarafından Müdür statüsünde katılım gerçekleştirdi.

Ayrıca Nakliyeciler Kooperatifi Yönetim Kurulu’nun yanı sıra Bagaj Taşıyıcılar Kooperatifi yönetimi ve Kale Ticaret ile As Oto temsilcileri katılım sağladılar.

İftar yemeğinin ardından Vali Yardımcısı Sayın Celalettin Yüksel ve Taksiciler Kooperatifi Başkanı Fahrettin Can iyi niyet temennilerini dile getirdiler.Kooperatifimiz Yönetim Kurulunun eksiksiz katılım sağladığı iftar programı Havalimanı Hezarfen Ahmet çelebi Camii İmamı Mustafa Coşkun’un duaları ile sona erdi.

Yönetim Kurulumuz adına programımıza iştirak eden tüm davetlilerimize teşekkür ederiz.