Genel Kurulumuz Huzur İçinde Gerçekleşti

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi Başkanlığına mevcut Yönetim Kurulu Başkanıv Fahrettin Can yeniden seçildi. Fahrettin Can seçimi kazanması ile 3. defa Başkanlık görevini 2 yıllığına üstlenmiş oldu.

Atatürk Havalimanı Turizm Taksiciler Kooperatifinde bugün gerçekleşen Olağan Genel Kurul Toplantısı yoğun güvenlik önlemleri altında gerçekleşti.Katılımın yüksek olduğu Kongre’ye kimlik kontrolü yapılarak sadece oy kullanmaya haiz üye ve vekillerin girişine izin verildi.

Saat 11:30’da başlayan Kongrenin Divan Başkanlığı’na Hüseyin Bedir seçildi.Saygı duruşunun ardından adaylardan mevcut Başkan Fahrettin Can kürsüden üyelere hitap etti.Can konuşmasında 2 yıllık görev sürelerinde yaptıklarını rakamlar vererek anlattı.Ve seçilmeleri durumunda yapacakları yatırımları ve hizmetleri anlatarak üyelerden oy istedi.

Fahrettin Can’ın ardından kürsüye başkan adaylarından Yılmaz Yahya Uğur gelerek üyelere hitap etti.Düşüncelerini üyeler ile paylaşan Uğur, konuşmasının genelde eleştiri içerikli bölümünden sonra üyeleri selamladı.

Faaliyet Raporu,Tahmini Bütçe türündeki konuşma ve sunumların ardından oy verme işlemine geçildi.Huzurlu ve sakin bir biçimde gerçekleşen oy verme işlemi 17:20’de son buldu.

Geçerli oylardan 322 tanesi Fahrettin Can ve listesine çıkarken, 219 oy ise adaylardan Yılmaz Yahya Uğur’un listesine çıktı.

Seçim sonuçlarının kesinleşmesinden sonra kısa bir teşekkür konuşması yapan Fahrettin Can, Yönetim Kurulunda görev alan ve seçimlere azami bir hızda çalışan arkadaşlarına ve kendilerini bu göreve layık gören ve Kongreye iştirak eden Kooperatifin üyelerine teşekkür ettikten sonra, Yönetiminde seçimlerde en çok çalıştığını dile getirdiği Tayfun Tuna’yı kürsüye davet ederek teşekkür etti.