Genel Kurul İle İlgili Açıklama

2014-PMYO-Önemli-Duyuru-300x15017 Nisan 2010 Cumartesi günü Saat 10:00’da Kooperatifimiz Kompleksi içerisinde bulunan Konferans Salonunda Olağan Genel Kurul için Üyelerimiz ile bir araya geliyoruz.

S.S 34 No’lu Havalimanı Taksiciler Kooperatifi olarak kısaca anılan kurumumuz 17 Nisan 2010 Cumartesi günü saat 10:00’da Olağan Genel Kurul’a gidiyor.

Üyelerin rahat oy kullanabilmeleri için tüm hazırlıklar tamamlandı.Giriş-Çıkışların kolay gerçekleşebilmesi ve Kongrenin azami huzur içinde geçirilebilmesi maksadı ile gerekli tüm tedbirlerin alındığı yerinde yapılan incelemelerde de görüldü.

Kooperatif Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada üyelerin ve gelemeyen üyelerin yerine Vekalet ile oy kullanacak olan Vekillerin mutlak suret ile Resmi Kimlik yerine geçen Nufüs Cüzdanı veya TC Kimlik Numaralı Sürücü Belgelerini yanlarında bulundurulmaları gerektiği dile getirildi.

Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı ve 4 yıldır bu görevi sürdüren Fahrettin Can açıklamasında:”Kongremizin huzurlu ve neşeli bir ortamda gerçekleşebilmesi için arkadaşlarımız tüm hazırlıkları yaptılar.Kooperatifimiz ortaklarının görev süremizin içinde yaptıklarımızı basın-yayın organları aracılığı ile yakından takip ettiklerini biliyoruz.Ama biz yinede ana hatları ile üyelerimizin için menfii yönde verdiğimiz mücadeleleri ve çalışmaları anlatacağız.İnanıyorum ki, üyelerimizde bu güne dek sözlerimizi yerine getirdiğimizin bilinci ile hizmet erbablarını göreve seçecek ve yetki vereceklerdir” dedi.