GENEL KURUL İLE İLGİLİ HATIRLATMALAR

2014-PMYO-Önemli-Duyuru

7 Mart Cumartesi günü Saat 10:00’da Kooperatifimiz Kompleksi içerisinde bulunan Konferans Salonunda Olağan Genel Kurul için Üyelerimiz ile bir araya geliyoruz.

S.S 34 No’lu Havalimanı Taksiciler Kooperatifi olarak kısaca anılan kurumumuz 7 Mart Cumartesi günü saat 10:00’da Olağan Genel Kurul’a gidiyor.
 
Üyelerin rahat oy kullanabilmeleri için tüm hazırlıklar tamamlandı.Giriş-Çıkışların kolay gerçekleşebilmesi ve Kongrenin azami huzur içinde geçirilebilmesi maksadı ile gerekli tüm tedbirler alındı.
 
Kongrenin huzurlu gerçekleşmesi amacı ile uygulanacak olan Elektronik Kart giriş sistemi ile daha düzenli bir Genel Kurul gerçekleşeceği düşünülüyor.Her türlü güvenlik ve düzen tertip hazırlığının yapıldığı Genel Kurul hazırlıklarında Sosyal Hizmet Birimleri ve Kooperatif Bilişim Müdürlüğü tarafından çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor.
 
Kooperatif Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada üyelerin ve gelemeyen üyelerin yerine Vekalet ile oy kullanacak olan Vekillerin mutlak suret ile Resmi Kimlik yerine geçen Nufüs Cüzdanı veya TC Kimlik Numaralı Sürücü Belgelerini yanlarında bulundurulmaları gerektiği dile getirildi.Genel Kurula katılacak olan üyeler kendilerini temsil etmeden başkasını vekalet yolu ile temsil edemezler.Üyeyi Eş,Çocuk,Anne veya Babası temsil edebilir.