Dev Miting Öncesi Dev İftar

mitingiftarAHL Taksiciler Kooperatifi öncülüğünde düzenlenecek olan dev mitingin öncesinde Taksi Durak Başkanları İftar yemeğinde bir araya gelecek.

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi öncülüğünde resmi izinleri alınmış olan ve hazırlıkları hızla devam eden “Korsan Taksiye Hayır” mitingi öncesi,Taksi Durak Başkanları düzenlenen büyük bir iftar yemeği ile miting öncesinde bir araya geliyor.

Organize Komtesi Bakanı Fahrettin Can yaptığı açıklamada :”Dev mitingimiz öncesinde bu sorunun en yakın muhattapları olan taksici esnafı ile iftar yemeğinde bir araya geleceğiz.Ve haklı mücadelemizin sürecini kendiler ile paylaşacağız.Hazırlık komitesi üyelerini tanıtıp izlenecek yol haritasını birlikte konuşacağız” dedi.

4 Levent MetroCity Alışveriş merkezi karşısında bulunan Şirvan Restaurant’da düzenlenecek olan iftar programı 29 Ağustos Cumartesi günü geniş bir katılım ile gerçekleştirilecek.

İstanbulda 600’ün üzerinde bulunan durak başkanlarının katılım sağlayacağı iftar öncesi Hazırlık Komitesi üyeleri tekrar bir araya gelecekler.

YER: ŞİRVAN RESTAURANT 4 LEVENT (METROCITY KARŞISI)
TARİH: 29 AĞUSTOS CUMARTESİ