Akşener’den Kooperatifimize Ziyaret 2008

MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili ve TBMM Başkan Vekili Meral Akşener tarafından Kooperatifimize bir ziyaret gerçekleştirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul 3. Bölge Milletvekili ve TBMM Başkan Vekili Meral Akşener tarafından Kooperatifimize bir ziyaret gerçekleşti.

Ziyaret gününün pazar olarak seçilmesine rağmen kalabalık bir şekilde karşılanan Akşener bir süre Başkanlık makamında Yönetim Kurulu üyeleri ile bilgi alışverişinde bulundu.

Kooperatifimiz üyelerinin ve araç sürücülerininde katılımı ile gerçekleştirilecek olan Sempozyum yine Kooperatifimizin Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.Üyelerimiz ve sürücülerimizin sorularını cevaplandıran Meral Akşener gösterilen ilgiden memnun kaldı.

Meral Akşener yaptığı konuşmada:”Gördüğüm kadarı ile burası büyük bir şirket görünümü ve disiplininde bir yer.Sizlerinde sordukları sorular ile işinize olan saygınızdan da memnun kaldım.Sorunlarınız ele alınması gereken ciddi konular.Bunların hepsini TBMM çatısı altına taşıyacağız.Sorunlarınızı Ankara’dan çözeceğiz.Biz belki iktidar partisi değiliz.Bu sizleri yanıltmasın.Muhalefet partisi demek,vatandaşın avukatı demek.Bizlerde sizlerin sorunları ile ilgilenerek avukatlığınızı yapacağız.Elimizde belki %47’lik bir oran yok ancak yine Bölge Milletvekillerimizden Sayın Atilla Kaya,yaşamış olduğunuz taşıma sorunu ile ilgili TBMM’ye bir soru önergesi sunmuştu.Edindiğim bilgilere göre bu sorununuz çözülmüş.Onun gibi,şimdiki sorunlarınızıda çözmenin takipçisi olacağım”dedi.

Kooperatif Başkanımız Fahrettin Can ise Sempozyumun sonunda:”Sayın Vekilim.Gördüğün gibi esnafımız bir çok sıkıntı ile mücadele ediyor.Haksız yere yazılan Trafik cezaları,Zorunlu Trafik Sigortalarında bize uygulanan fahiş rakamlar.Ve en önemlisi Korsan Taksi adı altında ekmeğimiz ile oynayanlar ekmek mücadelemizde bizlere zorluk çıkarıyor.Bizler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına güveniyoruz.Sizlerden de sorunlarımızın takipçisi olmanızı,geçim mücadelesinde olan Taksici esnafının zorluklarını paylaşmanızı istirham ediyorum dedi.

Sempozyuma Esnaf ve Şöförler Odası Temsilcileri,İlçelerde bulunan Kooperatiflerin Temsilcileri,Kooperatifimiz üyeleri katılım sağlarken sürücülerimizde yoğun ilgi gösterdiler.