Taksilerimizle Sağlıkcıların Yanındayız

Sabırla birlikte yaşadığımız Covid-19 Pandemi sürecinde omuzlarında büyük yük olan Sağlıkcılarımızı ücretsiz taşıyoruz.

İstanbul Valiliği tarafından koordine edilen ve 1-3 Mayıs 2020 tarihlerini kapsayacak olan etkinliğe çoğunluğu VIP  yani Lüks Taksi olan araçlarımızdan 50 tanesi ile katılım sağladık.

Özveri ile çalışan Sağlıkcılarımızı güvenle ve huzurla evlerine, evlerinde olanlarıda işyerleri olan Hastanelere durmaksızın ve büyük bir özenle taşımaya devam ediyoruz.

Sizler sürecin daha hızlı ve en az kayıpla atlatılabilmesi için evde kalırken, onlarda bu sürecin en zorlu tarafında yer alıyorlar.

İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Can açıklamasında:”Zor günler geçiriyoruz. Salgın sürecinde her ne kadar iş hacimleri düşmüş olsada yapılan organizasyona taksi sahibi ve şoförü arkadaşlarımızın heyecan ve şevkle katılım sağlması bizleri mutlu etti. Salgın ile mücadele de her ne kadar sakınma sorumluluğu bizde olsada, mücadelenin en büyük miheng taşı sağlık çalışanlarımız. Bizler onları bu süreçte yanlız bırakmak istemedik. Onların emeklerinin asla karşılığı olmaz ancak bizim yapmak istediğimiz biraz motivasyonlarını artırmak, bir kaç günde olsa yorgunluklarını en azından evlerine giderken unutturmak” dedi.

Bizlerde İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi olarak bu görevi üstlenen Üyelerimiz, Şoförlerimiz ve Sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.