Miting Değerlendirme Toplantısı Gerçekleşti

mitdegtopBüyük emekler ve gayretler sonucunda gerçekleşen “Korsan Taksiye Hayır” mitinginin Tertip Komitesi değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.Toplantıda Mitinge emek verenler ayakta alkışlandı.

Hyundai Genel Müdürü Kurthan Tarakçıoğlu ve Hyundai yöneticilerininde katılım sağladığı değerlendirme toplantısına ilgi büyük oldu.

Katılımcılara seslenen AHL Taksiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve Tertip Komitesi Başkanı Fahrettin Can:”Kendi göbeğimizi kendimiz kestik.Yapamazlar dediler.Başaramazlar dediler.Çok şükür hepinizinde üstün emekleri ile bunu başardık.Daha önümüzde nice sorunlar var.Bu sorunlarıda yine el birliği ile çözeceğiz” dedi.

Tertip Komitesinin eksiksiz katıldığı toplantıya, İstanbul Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Vekili Mustafa Silahyürekli’de katıldı.Sektöre yönelik konuşmaların yapıldığı toplantıda Silahyürekli Oda Başkanlığına adaylığını meslektaşları ile paylaştı.

Yemekli toplantıda Miting Tertip Komitesi ve AHL Taksiciler Kooperatifi adına destek verenlere büyük mücadelenin anısı olarak birer plaket verildi.