Kartepe Etkinliğimiz Hakkında Bilgilendirme

green-park-kartepe_bigKooperatifimiz tarihinde bir ilk olan konaklamalı Organizasyonumuzu sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

19 Nisan Cumartesi saat 15:00’deki Organizasyonumuz Kartepe Maşukiye’de bulunan 5 Yıldızlı Green Park Resort Hotel’de gerçekleşecek ve çeşitli etkinliklerle dolu dolu geçecektir.

Yemekli olacak olan etkinliğimiz sonrası konaklayacağımız Green Park Resort Hotel’de sabah kahvaltısını yine hep birlikte açık büfe şeklinde gerçekleştireceğiz.

Sadece Kooperatifimiz üyelerine özel gerçekleşecek olan organizasyonumuzda etkinlik gideri sponsorlarımızın katılımcı üyelerimize sürpriz hediyeleri de olacaktır.

Organizasyonumuza sadece üyelerimiz veya katılamayacak olan üyelerimizin yerlerine Annesi,Babası,Kızı veya oğlu toplamda 2 kişi katılım sağlayabilecektir.Katılım sağlayacak olan üyelerimiz en geç 1 Nisan tarihine kadar isimlerini Kooperatifimize bildirmek durumunda olup, yukarıda belirtildiği gibi kendileri katılım sağlayamacak olupta aileden başkası katılacaksa onların isimlerini belirtilen tarihe kadar bildireceklerdir.

Etkinliğimize 0-6 yaş arası 1 çocuğunuz ücretsiz, 6 yaş üzerindeki 1 çocuğunuz ise ücretini katılımcının ödemesi şartı ile %50 indirimli katılabilecektir.

Programımızın ilk bölümü 19 Nisan Cumartesi Saat 15:00’te başlayacak olup aynı gün gece 01:00’te sonra erecektir.

5 Yıldızlı Green Park Hotel’de kendi adlarına ayrılan odada konaklama gerçekleştirebileceklerdir.

Programın ikinci bölümü ise 20 Nisan Pazar sabahı topluca açık Büfe kahvaltı yapılarak gerçekleştirilecektir.Etkinlik süresi boyunca katılım sağlayan üyelerimiz Green Park Hotel’in tüm imkanlarından (Hamam,Sauna v.b) ücretsiz yararlanabilecektir.

20 Nisan 2014 pazar günü en geç saat 12:00’de Konaklama sona erdirilmelidir.

Organizasyonumuzla ilgili Kooperatifimiz üyeleri aranacak olup gerekli bilgilendirme ve konfirmasyon talebi yapılacaktır.

1 Nisan tarihinden önce Cep Telefonu güncel olmayan üyelerimiz, lütfen gerekli güncellemelerinizi yaptırınız.

Organizasyonumuzun gerçekleşeceği yer hakkındaki görsellere http://www.karteperesort.com/Galeri.aspx adresinden