Hatırlatma

22 Haziran 2019 Cumartesi günü Saat 10:00’da Kooperatifimiz İstanbul Havalimanındaki Kompleksi içerisinde bulunan Konferans Salonunda Olağan Genel Kurul için Üyelerimiz ile bir araya geliyoruz.

S.S 34 No’lu Havalimanı Taksiciler Kooperatifi olarak kısaca anılan kurumumuz 22 Haziran 2019 Cumartesi günü Saat 10:00’da Olağan Genel Kurul’a gidiyor.

Üyelerin rahat oy kullanabilmeleri için tüm hazırlıklar tamamlandı.Giriş-Çıkışların kolay gerçekleşebilmesi ve Kongrenin azami huzur içinde geçirilebilmesi maksadı ile gerekli tüm tedbirlerin alındığı yerinde yapılan incelemelerde de görüldü.

Yeni Binamızda gerçekleşecek ilk Genel Kurulun huzurlu gerçekleşmesi amacı ile ilk defa uygulanacak olan Elektronik Kart giriş sistemi ile daha düzenli bir Genel Kurul gerçekleşeceği düşünülüyor.Her türlü güvenlik ve düzen tertip hazırlığının yapıldığı Genel Kurul hazırlıklarında Sosyal Hizmet Birimleri ve Kooperatif Bilişim Müdürlüğü tarafından çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor.

Kooperatif Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada üyelerin ve gelemeyen üyelerin yerine Vekalet ile oy kullanacak olan Vekillerin mutlak suret ile Resmi Kimlik yerine geçen Nufüs Cüzdanı veya TC Kimlik Numaralı Sürücü Belgelerini yanlarında bulundurulmaları gerektiği dile getirildi.Genel Kurula katılacak olan üyeler kendilerini temsil etmeden başkasını vekalet yolu ile temsil edemezler.Üyeyi Eş,Çocuk,Anne veya Babası temsil edebilir.