Genel Kurulumuz Huzur İçinde Gerçekleşti

Genel Kurulumuz Kooperatifimiz Kompleksi Konferans Salonunda yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Kooperatifimiz Olağan Genel Kurulu 492 üyemizin katılımı ile gerçekleşti.Sabahın erken saatlerinde Kooperatifimize gelen üyelerimiz Konferans Salonumuzda gerçekleşen Genel Kurulumuza iştirak ettiler.

Birleştirici bir konuşma ile açılışı yapan Kooperatif Başkanımız Fahrettin Can’ın geleceğe dair düşünceleri üyelerden yoğun alkış aldı.Kartepe’de sponsorların katkılarıyla gerçekleşen ve 1000’den fazla kişinin katılımı ile düzenlenen Kartepe Etkinliğine gösterilen ilgiden dolayı Başkanımız Fahrettin Can Genel Kurula katılım sağlayan üyelere teşekkür ederek, bir sonraki yıl yeniden böyle bir etkinlik düzenleneceği sözünü verdi.

Gelir Gider bilançosunu Başkan Yardımcısı Aıhan Çobanoğlu üyelere okuyarak bilgilendirdi.Denetleme Kurulu raporunun açıklanmasının ardından söz almak isteyen üyelere Divan Kurulu tarafından eşit sürelerle konuşma hakkı verildi.

Genel Kurulu, Divan Başkanlığını Hüseıin Bedir, Divan üyeliklerini ise Zekeriye Çelik, Gürkan Balkan, Faruk Kalmış yapılan oylama neticesinde koordine ederek yönetti.Yönetim Kurulunun ibrası Genel Kurula katılan tüm üyelerin oyu alınarak gerçekleşti.üye Katılım paylarını artırımı oylaması ise 2 üyenin itirazları haricinde diğer tüm üyelerinin artırım yönünde EVET demesi ile ezici bir üstünlükle kabul edildi.

Huzur içinde gerçekleşen kongrede uzun zamandır görüşemeyen üyeler hasbihal ederek hasret giderdi.Kongrenin ardından katılımcı üyeler Yönetim Kurulu ile fotoğraf çektirdi.