Genel Kurulumuz Gerçekleşti

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi Başkanlığına mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Can yeniden seçildi. Fahrettin Can seçimi kazanması ile 4. defa Başkanlık görevini bu kez 3 yıllığına üstlenmiş oldu.

Atatürk Havalimanı Turizm Taksiciler Kooperatifinde bugün gerçekleşen Olağan Genel Kurul Toplantısı yoğun güvenlik önlemleri altında gerçekleşti.Katılımın yüksek olduğu Kongre’ye kimlik kontrolü yapılarak sadece oy kullanmaya haiz üye ve vekillerin girişine izin verildi.

Saat 11:00’de başlayan Kongrenin Divan Başkanlığı’na Hüseyin Bedir seçildi.Saygı duruşunun ardından mevcut Başkan Fahrettin Can kürsüden üyelere hitap etti.Can konuşmasında 2 yıllık görev sürelerinde yaptıklarını rakamlar vererek anlattı.

Üç dönem boyunca rakipli girilen kongrelerde, bu kez karşısında aday çıkmayan ve tek adaylı olarak gerçekleşen kongrede, oy sayımında Fahrettin Can ve yönetimi 401 oy alarak 3 yıllığına yeniden seçildi.Sonucun açıklanmasından sonra kısa bir teşekkür konuşması yapan Fahrettin Can:”Karşımızda aday olmaması daha titiz hazırlanmamıza vesil oldu.Bu Yönetim Kurulu olarak bizleri kesinlikle şımartmayacak.Ve daha çok çalışacağız.Daha çok gayret göstereceğiz.Yönetim Kurulunda görev alan ve seçimlere aday olmamasına rağmen titiz ve özverili şekilde hazırlanan arkadaşlarıma ve bizleri bu göreve layık gören ve Kongreye iştirak eden Kooperatifimizin sayın üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.