Geçmiş Olsun Türkiye

Merkez Üssü Kahramanmaraş olan ve Malatya, Hatay, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Osmaniye, Adana, Kilis illerinin etkilendiği büyük deprem afeti sebebi ile Kooperatifimizde seferberlik ilan ettik.

Depremde hayatını kaybeden değerli vatandaşlarımıza Yüce yaratıcıdan rahmet diliyoruz, ailelerine ve sevdiklerine sabırlar diliyoruz.

Yaralı olan tüm vatandaşlarımız için Sağlık kuruluşlarının seferber olduğunu yakından gözlemlemekteyiz.

Afet bölgesinde arama kurtarma faaliyetleri canhıraş bir şekilde ve zaman ile yarışılan bir durumda Devletimizin tüm imkanları ile, bölgede bulunan vatandaşlar ile ve Havalimanımızdan dahil olmak üzere karayolu ile akın akın bölgeye giden ve yolda olan tüm gönüllüler ile devam ediyor.

İstanbul Havalimanı Taksiciler Kooperatifi olarak bizlerde Ulaşım alanında her türlü kolaylığı yolcularımıza sağlamanın gayreti içerisindeyiz.

Bu süreçte Afet bölgesine gidecek olan Battaniye, Giyim Eşyası ve Gıda desteği ile ilgili süreklilik arz edecek şekilde kendi bünyemizde ve bölgeye intikal edecek araçlara yetiştirilmek üzere sevkiyatlar yapmaktayız. Gün; birlik içinde, sabırla ancak hızla hareket etme günüdür.

Yaraların bir an önce sarılması için her türlü çalışmanın içinde Koordineli bir şekilde yer almaktan geri duymayacağız.

Geçmiş Olsun Türkiye, geçmiş olsun Milletimiz.

Yönetim Kurulu Adına Başkan Fahrettin Can