Covid-19 Önlemlerimiz Had Safhada

Havayolu ile İstanbul’a ilk giriş noktanız olan İstanbul Havalimanında hizmet vermekte olan Kooperatifimiz, tüm dünyada etkili olan Covid-19 olarak adlandırılan Corona Virüs sebebi ile tedbirlerini en üst düzeyde tutuyor.

Kooperatifimiz yerleşkesi içerisinde her 10 adımda bir yerleştirilen Dezenfekte sıvı aparatları ve her el yıkama bölümüne konulan sıvı sabun ve köpükler ile el temizliğine verilmesi gereken öneme hızlı destek sağlıyor ve ürün konusunda hiç bir şekilde eksiklik duyulmaması için dikkatle ilgili noktaları takip ediyoruz.

İlk günlerde farklı kurum ve kuruluşların desteği ile yaptığımız işlemi artık kendi bünyemizde olan Dezenfekte ekibi ile tüm araçlarımızı ve Otoparkımızı günün 24 saati sürekli Dezenfekte ediyoruz. Şüphe duyulması halinde ise zamanlamaya bakmaksızın işlemi tekrarlıyoruz.

Sadece Şoförlerimize hizmet vermekte olan Kafeteryamızda Karton Bardak Çay servisi yapıyor ve çalışanlarımızın eldiven olmadan hiç bir şekilde temaslarının olmaması konusunda uyarılarımızı yineliyoruz.

Yer ve Yüzey temizliğini yine 24 saat esasına göre özel solüsyon ürünler ile gerçekleştiriyoruz.

Terminal çıkışında bulunan araçlarımızda hizmet vermekte olan Araç Sürücülerimiz kendi sağlıkları ve gelecek olan yolcuların sağlıkları için gerek araç iç temizliği gerekse kendi kişisel temizliklerine azami oranda dikkat etmektedir.

Aşırı yorgunluk ve Bağışıklık zayıflamasının önüne geçmek amacı ile Nöbetçi Araç Sürücüsü modelini uyguluyoruz. Ve her araçta hizmet verecek olan sürücümüzün azami oranda dinlenmiş olarak gelecek olan yolcularımıza hizmet vermesini sağlama gayreti gösteriyoruz.

Bu sebeple İstanbul’a Havayolu ile uçuşa yasaklanmış yerler dışında gelecek olan Misafirlerimiz gönül rahatlığı ile tüm segmentlerde hizmet vermeye devam eden Taksilerimizi kullanabilirler.