Binali Yıldırım’a Destek Konvoyu

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın AK Parti Genel Başkanlığı’na adaylığının açıklanması Kooperatifimizde de sevinçle karşılandı.

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi üyesi yüzlerce taksici, havalimanından toplanarak 500 araçlık taksi konvoyuyla AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’na gitmek için yola çıktı.

500 ARAÇLIK TAKSİ KONVOYU
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın genel başkanlık için adaylığının açıklanmasına taksiciler olarak sevindiklerini belirten Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi Başkanımız Fahrettin Can, “Cumhuriyet tarihimizin en çalışkan bakanı bugün Allah nasip ederse Başbakan olacak. Buradaki taksicilerin de bir çoğu hemşehrisi sayılır. Bundan dolayı duyduğumuz mutluluğu ve memnuniyeti konvoy halinde taksici arkadaşlar, İstanbul AK Parti İl Başkanlığı’nın önünden tur atıp geri geleceğiz. Toplam 500 araçla konvoya katılacağız. Bugün bayram olması münasebetiyle durgunluk da var. 200 aracımız burada gelecek yolcularımıza hizmet verecek.Sayın Binali Yıldırım’a Genel Başkanlık ve Başbakanlık görevinde canı gönülden başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Açıklamanın ardından sırayla araçlarına binen taksiciler, Sütlüce’deki AK Parti İl Başkanlığı’na gitmek üzere yola çıktı.

Tek sıra halinde trafik akışını aksatmadan,tehlikeye düşürmeden ve uzun süre rahatsız edecek korna-klakson çalmadan yapılan konvoy Sütlüce’de bulunan Ak Parti İl Binasının önüne dek devam etti.İl Başkanlığından bulunan yetkililerin alkışlarla destek verdikleri konvoyda bulunan araçlar yine tek sıra halinde Atatürk Havalimanına geri döndü.