Beraberliğimiz Kartepe’de Tescillendi

kartepe2mayiskGeleneksel hale gelen Kartepe Buluşmasının 2 Mayıs tarihinde gerçekleşen ve üyelerimizin 2.Kafilesinin katıldığı program yoğun ilgi gördü.

Kooperatifimiz tarafından gelenekselleştirilen Kartepe Buluşmasının ikincisi yoğun katılım nedeni ile iki bölüm halinde organize edildi. 25 Nisan 2015 tarihinde ağırlanan 1. kafile sonrası, 2 Mayıs tarihinde 2.Kafilenin katılım sağladığı organizasyon yoğun katılım eşliğinde gerçekleşti.

Geçen yıldan farklı olarak 2 Kafile olarak organize edilen etkinliğin ikinci bölümüde muhteşem bir kalabalıkla gerçekleşti.Akşam yemeğinde bir önceki hafta yapılan slayta ek olarak görsel bir şölen hazırlandı.Sunumu Başkan Yardımcımız Ayhan Çobanoğlu’nun yaptığı programda yemek devam ederken Kooperatif Başkanımız Fahrettin Can söz aldı.

Can konuşmasında:”Kıymetli üyelerimiz.Geçtiğimiz hafta ilk bölümü gerçekleşen 2015 Kartepe organizasyonumuzun ikinci bölümünde sizleri ağırlamaktan mutluyuz.Bu muhteşem organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen Yönetim Kurulu üyelerime,çalışma arkadaşlarıma,Sponsorlarımız Kale Ticaret ve OMV Petrol Ofisi Anonim şirketine teşekkür ederim. şu an aramızda bulunmayan, yeri doldurulması zor olan tüm üyelerimizi de şükranla Yâd Ediyoruz. Allah, Bütün Geçmişlerimize Rahmet Eylesin.“Güzel şeyler yapmak, güzel şeylere vesile olmak ve insanların gönlünde yer tutmak, esas başarı budur. Yani şu gök kubbede hoş bir seda bırakabiliyorsak, her ne makam ve mevkide olursak, hangi sıfatla toplum içinde yer alıyorsak alalım hayra vesile olmak kadar güzel bir şey yoktur.Birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin pekişmesi için çaba göstermeliyiz.Buraya eğlenmeye, birbiriniz ile hasret gidermeye geldiniz.Bu sebeple fazla vaktinizi almayacağım.Büyüklerim, küçüklerim,kardeşlerim hepiniz tek tek hoşgeldiniz.En içten dileklerimle sizleri şahsım ve yönetim kurulum adına saygı ve sevgilerimle selamlıyor, ?yi eğlenceler diliyorum” dedi.

Konuşmanın ardından sahne alan Onur Bozatlı,Nazmi Can,Kadir Bozatlı,üyelerimizden Fikret Aksu’nun oğlu Ali Osman Aksu ve Başkan Yardımcımız Ayhan Çobanoğlu’nun oğlu Ahmet Kürşad Çobanoğlu’nün söylediği türkü ve halaylar eşliğinde konuklarımız geceyi tamamladı.