Akşener’den Tebrik Ziyareti

aksener0312TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener, geçtiğimiz günlerde adaysız bir kongrede yeniden seçilen Kooperatif Başkanı Fahrettin Can ve Yönetimini ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Kooperatifimiz Olağan Genel Kurulunda yeniden bu kez 3 yıllığına görev alan Kooperatif Başkanı Fahrettin Can’ı tebrik ziyretleri devam ediyor.

Kooperatifimizin bu haftaki konukları TBMM Grup Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener ile beraberindeki heyet, ayrıca İstanbul Taksi Sahipleri Derneği Yönetim Kurulu ve Şanlıurfa’lı Ticari Taksi Sahipleri oldu.

Ziyaretde İstanbul Milletvekili Meral Akşener:”Ben Ticari Taksi sahiplerinin Ankara’daki sesiyim.Merhum Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte bir çok sorunlarınızla yakından ilgilendik.Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatından sonra sizi yanlız bırakmamaya devam ediyorum.Bundan sonrada, zaten çığ gibi çoğalan ve büyüyen sorunlarınızla ilgilenmeye devam edeceğim.Ben Sayın Başkanınızla sürekli sorunlarınızla ilgili iletişim halindeyim.Buraya geldiğimde ve sizleri gördüğümde mutlu oluyorum.Zor bir süreç yaşıyorsunuz.Önümüzdeki günlerde TBMM’de sıkıntılarınız ile ilgili soru önergeleri sunacağız” dedi.

İstanbul Taksi Sahipleri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ise sektörel sorunlarla ilgili düşüncelerini Meral Akşener’e aktardı.

Ziyaret esnasında Kooperatif Başkanımız Fahrettin Can; “Sorunlarımızla uzun zamandır canla bşla ilgileniyorsunuz.Sizi yanımızda görmek bizleri mutlu ediyor.Ancak, bizlerin sorunlarını bilmeyen yöneticiler sayesinde dertlerimiz azalacağına sürekli artmaya devam ediyor.Vergi,Sigorta,Korsan derken şimdi çok daha vahim sorunlarla karşı karşıyayız.Taksici esnafı eskiden olduğu gibi bilinçsiz değil.Hukuki haklarımızın farkındayız.Ve hukuki haklarımızı aramaktan geri kalmayacağız.” dedi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ