Murat Kurum’dan Kooperatifimize Ziyaret

Ak Parti İstanbul Milletvekili ve 2018-2023 dönemleri Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı yapan Murat Kurum Kooperatifimize nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz aylarda ertelenmiş olan planlanmış nezaket ziyaret bugün Ak Parti İstanbul Milletvekili Murat Kurum ve beraberindeki heyet ile gerçekleşti.

Kooperatif Başkanımız Fahrettin Can görüşmede İstanbul’un ihtiyacı durumuna gelecek olan Taksi ihtiyacının eskiden olduğu gibi İhale usülü ile yapılması konusundaki ısrarlı talebini iletti.

Korsan, Trafik yoğunluğu, Taksicinin Teknoloji ile entegre olması gibi başlıklarla gerçekleşen ziyaret ve istişare İTEO Başkanı Eyüp Aksu ve Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Silahyürekli’nin de katılım ile gerçekleşti.

Kooperatif Yönetim Kurulumuzun eksiksiz katılımı ile gerçekleşen ziyaret sonrasında Kurum, üyelerimiz ve şoförlerimiz ile de kısa bir süreliğine bir araya geldi. Zamanın kısıtlı olmaıs sebebi ile Kooperatifimizi tekrar ziyaret edeceğini ve üyelerimiz ile şoförlerimizle daha fazal süre bir arada olmak istediğini dile getiren Kurum, beraberindeki heyet ile Kooperatifimizden ayrıldı.