Genel Kurul Bilgilendirmesi

18 Mayıs Cumartesi günü Saat 10:00’da Kooperatifimiz Kompleksi içerisinde bulunan Konferans Salonunda Olağan Genel Kurulumuz için Üyelerimiz ile bir araya geliyoruz.

S.S 34 No’lu Havalimanı Taksiciler Kooperatifi olarak kısaca anılan kurumumuz 18 Mayıs 2024 Cumartesi günü saat 10:00’da Olağan Genel Kurul’a gidiyor.

Çoğunluk sağlanamadığı takdirde 25 Mayıs 2024 tarihinde saat 10:00’da yine adreste toplantı gerçekleştiilecektir.

Kooperatif Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada üyelerin ve gelemeyen üyelerin kendilerini temsil edeceklerin yanlarında vekaletlerini veya Temsilci belgelerini hazır bulundurmaları ve oy kullanacak olan herkesin mutlak suret ile üzerinde TC kimlik numaralarının yazılı olduğu Kimlik, Sürücü Belgesi veya Pasaport bulundurmaları önemle ilan olunur.

Yönetim Kurulu Başkanımız Fahrettin Can açıklamasında:”Geleceğe dair güzel eserler bırakmak adına üyelerimizin bizlere verdikleri yetkiyi hakkı ile kullandık. Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı Genel Kurulumuzda üyelerimiz ile paylaşacağız. Üyelerimiz yeni bir dönemde yeni bir soluk ile göreve gelecek olan arkadaşlarımızı seçecek ve kendilerini temsil yetkisi vereceklerdir” dedi.