Kategoriler

Site İçi Arama

DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak’tan Ziyaret

DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak, Genel Müdür Yardımcısı Celal Özuğur ve DHMİ Atatürk Havalimanı Başmüdürü Timur Alp Bayrak, DHMİ İşletme Daire Başkanlığı Şube Müdürü Cengiz Kurt ve  beraberlerindeki heyet ile Kooperatifimizi ziyaret etti.

Misafirlerimizi Kooperatif Başkanımız Fahrettin Can, Başkan Yardımcılarımız Yusuf Tuna ve Ayhan Çobanoğlu ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz İlhan Ayan ve Cem Uğur karşıladı.

Ziyarete Yeşilköy Lojistik Kooperatifi Başkanı Erol Küçükyılmaz ve Başkan Yardımcısı Yasin Zeyrek’te katılım sağladılar.

DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak ziyaretinde özellikle 3. Havalimanı Projesi ve Kooperatifimizin yeni Havalimanındaki statüsü hakkında görüş alışverişinde bulundu.Ocak:”Prosedürler ve süreç beklediğimiz şekilde devam etmektedir.İGA tarafından yapılan proje dev bir yatırım ve binlerce kişinin istihdamını içermektedir.Elbette bu süreçte yoğunluklar olacaktır.Ancak Taksiciler Kooperatifi DHMİ kiracısı konumunda olması sebebi ile 3. Havalimanında hak ettiği yerde hizmet vermeye devam edecektir”dedi.

Kooperatif Başkanımız Fahrettin Can ise:”Sayın Genel Müdürüm.Kalite çalışmalarımız profesyonel takım arkadaşları ile son hız devam ediyor.Kooperatifimiz 3.Havalimanında bambaşka bir çehre ve anlayış ile hizmet edecektir.Gelişen teknolojiye Kooperatifimiz bünyesinde entegre olurken, Şoförlerimizin eğitimine ise hiç olmadığı kadar yoğun şekilde devam ediyoruz.Geceleri bile iletişim dalında hocalarımız gelmekte ve derslerini vermektektedirler.Son günlerde İBB’ye sunulan “Havalimanlarının Tüm Taksilere Açılması” konusu bizleri fazlası ile üzmüş ve tepkimize neden olmuştur.Bu konuda elbette içimiz müsterih.Havalimanında Üyelerimizin yıllardır vermiş oldukları emek gözler önündedir.Bu süreçte DHMİ’nin bizleri yanlız bırakmayacağını bilmekteyiz.Hatta bahsi geçen konuda üst üste haber yalanlamaları İBB tarafından yapılmıştır.Biz işimize odaklanmaya devam ediyoruz.Araç sayımızıda 3.Havalimanında artırıp en güzel şekilde hizmetlerimizi sürdürmenin gayreti içerisindeyiz” dedi.

Atatürk Havalimanı Yolcu Geliş Terminallerinde bulunan ve Yasadışı Yolcu Taşımacılığı yapan şirketler konusunda da görüşlerin dile getirildiği ziyaret sonrası topluca resim çekilmesinin ardından DHMİ Genel Müdürü ve beraberindekiler Kooperatifimizden ayrılarak programlarına devam ettiler.

Kategoriler: Bizden Haberler, Haberler, Havalimanı Haberleri, Sektörel Haberler
Yukarı