Kategoriler

Site İçi Arama

Genel Kurulumuz Rekor Katılımla Gerçekleşti

Olağan Genel Kurulumuz 20 Mayıs 2017 Cumartesi günü Kooperatifimiz Yönetim Binası Konferans Salonunda yüksek oranda katılım ile gerçekleşti.

502 üyenin aslen katılım sağladığı Genel Kurul Başkan Fahrettin Can’ın açılış konuşması ile başladı.Verilen önergeler ile Divan’ın oluşmasının ardından Şehidler için Saygı duruşu yapıldı.

Başkanı Hüseyin Bedir ve Divan Üyeleri Fikret Şimşek,Gürkan Başkan, Zekeriye Çelik,ve Atilla Çakmak tarafından oluşan Divan Başkanlığı hızla Gündemin okunmasına ve görev paylaşımına geçtikten sonra Koopeatifimiz Bilişim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve dev ekranda gösterimi yapılan Havalimanımızda gerçekleşen ve 3 arkadaşımızın da şehid olduğu Terör Saldırısı ve 15 Temmuz Darbe girişiminin de konu alındığı Video gösterimi, Kooperatifimizin 3. Havalimanı Yerleşkesinde yer alacak olan Binanın 3D projesinin gösterimi ile devam etti.Ortaya konulan Örnek proje katılımcı üyelerden yoğun alkış aldı.

Başkan Fahrettn Can’ın Faaliyet konuşması, Başkan Yardımcısının Bütçe üzerine konuşmasının ardından üyelerimizde söz aldı.

Üyelerimizden Aydoğan Akyüz,Adem Kılıç,Burhan Şanlıer,Abdullah Tuna,Eyüp Aksu,Samet Uğur,Mafiz Çobanoğlu ve Hüseyin Ayan’ın Gündem’de yer alan 3.Havalimanı projesi içerikli görüşlerinin ardından önergeler oylamaya sunuldu.

Yapılması planlanan ve Kooperatifimiz tarihinde miheng taşı olacak olan dev proje ile ilgili oylamalar sonrası Tahmini Bütçe okundu.

Üyelerimizden Mahmut Bulut’un önergeler okunurken söz talep etmesi ve kürsüde yapmış olduğu kısa ancak duygusal konuşma katılımcılar tarafından yoğun alkış aldı.

Özellikle yeni dönemde her araç sahibinin aracının Kooperatif bünyesinde aktif çalışması gerektiği görüşünün destek aldığı değerlendirme ve öneriler üzerinde fikir birliği sağlandı.

Üyelerin Güven tazeleme Önergesi ile Divan Başkanlığı tarafından değerlendirildi ve seçime geçildi.

Yine Kooperatif tarihinde ilk kez zamanlanandan önce 532 üyeden 505 tanesinin oyu ile Güven Tazeleyen  Fahrettin Can ve ekibi alkış ve tezahüratlar ile kürsüye davet edildi.

Fahrettin Can konuşmasında:”Başınızı hiç bir zaman öne eğdirmedik.İstemeyenler oldu ve olacaktır.Bizi sevenler olduğu kadar sevmeyenler de olacaktır.Ancak; bu hizmet yarışı Fahrettin’in kişisel yarışı değil, Yönetim Kurulumuzda yer alan çalışma arkadaşlarımızın şahsi yarışları değil.Biz sizi hiç bir zaman zor durumda bırakmadık.Terör saldırısında yerimizden ayrılmadık.Yaralı yolcular kadar üyelerimizinde işlerinin yaralarını sarmanın telaşına düştük.Soyisimleri yüreklerinden büyük isimlerin ortalıkta olmadığı 15 Temmuz Darbe girişiminde yine tüm çalışma arkadaşlarımız işimizin başında olduk.Ve en büyük beklentiniz olan 3.Havalimanı içerisinde yer almak için gece gündüz demeden koştuk,çalıştık,emek verdik.Biz sizden sadece bir teşekkür ve hayır duası istedik.Allah hepinizden razı olsun sizler bizlere olan güveninizi tazeleyerek bizlere fazlasını verdik.Allah c.c. bizleri sizlere karşı mahcup etmesin.Her daim birliğimizin bozulmasına çalışanların hesaplarını alt üst etsin.Biz biriz beraberiz biz koskoca bir aileyiz.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Yoğun güvenlik önlemlerine karşın hiç bir tatsız durumun yaşanmadığı Genel Kurulumuzda görüşlerini açık teammüler içerisinde dile getiren, fikirlerini Genel Kurulumuzla paylaşan, aslen katılan veya kendisini temsil ettiren tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Beraberlik içerisinde 3.Havalimanı projesine başlayarak ve beklentilerimizden daha iyi daha güzel şekilde sonuçlandırarak yeni yerimizde çalışmak temennisi ile Havalimanı Taksi.com.tr Editör ekibi olarak sizlere tekrar teşekkür ediyoruz.

Kategoriler: Bizden Haberler, Etkinliklerimiz
Yukarı